alebrelok@alebrelok.pl 725 54 54 54

8:00 – 16:00

od poniedziałku do piątku

Metody znakowania

Druk cyfrowy UV

Innowacyjna technologia znakowania różnych powierzchni. Druk cyfrowy UV pozwala wykonywać pełnokolorowe nadruki z niemal fotograficzną jakością i dużą intensywnością kolorów. Możliwe jest również drukowanie projektów z przejściami tonalnymi. Specjalne tusze nanoszone bezpośrednio na produkt utwardzane są światłem ultrafioletowym, dzięki temu nadruk bardzo dobrze trzyma się powierzchni. Zastosowanie białego poddruku umożliwia znakowanie różnokolorowych powierzchni. Szybki proces przygotowania projektu do druku sprawia, że znakowanie opłacalne jest już dla niewielkich nakładów.

Zalety:
- Nadruk full color – pełnokolorowy (CMYK )
- Niska cena od niewielkich nakładów
- Wysoka jakość i trwałość nadruku

Grawer laserowy

Technika znakowania polegająca na wypaleniu zewnętrznej warstwy produktu za pomocą bardzo precyzyjnej wiązki laserowej. Grawer jest niezwykle trwały i doskonale nadaje się do znakowania metalowych i drewnianych breloków. Znakowanie charakteryzuje się estetycznym i eleganckim wyglądem. Dzięki wysokiej precyzji możliwe jest wypalenie również drobnych elementów.

Zalety:
- Niezwykła trwałość znakowania
- Niska cena
- Wysoka precyzja i powtarzalność

Tampodruk

Metoda znakowania polegająca na przenoszeniu farby na produkt z pomocą silikonowego stempla zwanego tamponem. Jest to najpopularniejsza metoda znakowania plastikowych breloków ale świetnie sprawdza się również na innych tworzywach. Tampodruk bardzo dobrze sprawdza się do znakowania produktów o nieregularnych kształtach. Przeniesiony nadruk cechuje się dużą trwałością. Nadruk metodą tampodruku bardzo dobrze odzwierciedla nawet drobne elementy projektu.

Zalety:
- Szybka realizacja
- Niska cena

Potrzebujesz fachowego wsparcia lub doradztwa?
Podaj swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie
z atrakcyjną ofertą.